Category Archives: Навчання

Методичне об єднання в початкових класах

МО вчителів початкових класів

16 лютого 2017 року згідно плану роботи початкової школи Маморницького Вама НВК  було проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів. В ході проведення МО були проведені такі заходи:

  1. Виступ та обговорення з теми: «Обмін досвіду по впровадженню інтерактивних методів навчання у початкових класів»- вчителі початкових класів
  2. Відкритий урок з математики у 2-му класі на тему «Rezolvarea problemelor cu două operaţii.Consolidare» провела вчитель  початкових класів  Солотка Лілія Драгушівна.
  3. Позакласний захід «Limba maternă – floare eternă»,  використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу  до культури і традицій свого народу, провели 1-4 кл.  вчителі Оліник Ф.К., Коняк О.О.,  Чоропіта Р.І., Тодерян О.Д.,  Солотка Л.Д. та  Сопрович Л.Г.
  4. Круглий стіл: Презентація методів, прийомів, форм роботи з учнями по формуванню читацької культури

Засідання МО пройшло цікаво і змістовно для всіх її учасників. Багато корисного  і цікавого матеріалу було використано вчителем початкових класів Солотка Л.Д. в ході проведення уроку математики, в ході  презентації  цікавої подорожі, діти швидко та цікаво вирішили питання. Вчитель досягла мети уроку: формування вміння учнів ділити багатоцифрові числа на одноцифрові.

Тиждень математики

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. Саме в позаурочний час можна знайти найрізноманітніші форми для за­цікавлення предметом.

Впродовж тижня математики  вчитель Солотка Марія Іллівна  зацікавила учнів математикою як наукою, а також надала учням можливості підвищити  свій інтелектуальний рівень.

Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати учня до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – КВК між учнями 6-го класу на тему: «Математика – цариця знань».

Тиждень математики проводився для дітей. Підготовка починалася задовго до проведення тижня. Кожний клас отримав завдання: скласти кросворди, випустити газету на певну тему, оформити кабінет. IMG_20170208_135807IMG_20170208_135851IMG_20170208_141837

Методичне об’єднання вчителів природничого циклу.

27 січня 2017 року в Маморницькому Вама НВК відбулосьзасідання методичного об’єднання вчителів природничого циклу. Були розглянуті наступні питання:
– круглийстіл: «Організація навчально-виховного процесу з географії.
– особливості ефективної організації та якісного навчання географії у 8 класі за новими програмами
– Відкритий урок з географії у 6 класі на тему «Унікальні форми релієфу» (вчитель Танасой Марія Іванівна)
– Брейн-ринг між 6 та 7 класами.
Учасники засідання обмінювались думками, були підведені підсумки засідання та надані методичні рекомендації.

Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 н. р.