ДИКТАНТ ЄДНОСТІ ПИСАЛИ УЧНІ МАМОРНИЦЬКОГО ВАМА 21 ЛЮТОГО 2017 РОКУ
ЗА ІНІЦІАТИВИ ФІЛІЇ ІНСТИТУТУ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ ТА ПІДТРИМКИ МОН УКРАЇНИ 21-ГО ЛЮТОГО 2017 РОКУ БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ПРОВЕДЕННЯ “ДИКТАНТУ ЄДНОСТІ” УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ТА МОВОЮ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ, ЯКИЙ ВІДЗНАЧАЮТЬ ЩОРОКУ 21-ГО ЛЮТОГО, ПОЧИНАЮЧИ З 2000 РОКУ.
ВЧИТЕЛЬ РУМУНСЬКОЇ МОВИ АЛЕКСАНДРУ ВАЛЕНТИНА ХАРЛАМПІВНА ПРОВЕЛА ЗАПРОПОНОВАНИЙ ДИКТАН “UCRAINA – PĂMÂNTUL NOSTRU, PATRIA NOASTRĂ” ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАС, ЦИМ САМИМ І СТВОРИЛИ ВІДЧУТТЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ.
Також відбувся святковий концерт, присвячений Дню мови. Фурдіяк Марія Флориківна, бібліотекар НВК, разом з учнями підготували чудову програму, яка об’єднувала в одне ціле багато найвідоміших пісень та віршів про рідну мову. У святково прибраній залі зібрались учні і вчителі , а також гості. З гарним привітанням до присутніх звернувся директор НВК Оліник Д.О.
ГОЛОВНИМ НАПРЯМОМ ВІДЗНАЧЕННЯ СВЯТА Є ЗБЕРЕЖЕННЯ І РОЗВИТКУ ЛІНГВІСТИЧНОГО РОЗМАЇТТЯ, А ТАКОЖ ЗМІЦНЕННЯ РОЛІ РІДНОЇ МОВИ ЯК ВАЖЛИВОГО ЧИННИКА КУЛЬТУРНОЇ САМОБУТНОСТІ

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *