НАКАЗ 24.11.2017 № 172 Про заборону обігу готівкових коштів у Маморницькому Вама НВК

Навчально-виховний комплекс

«Маморницький Вама загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад»

Цуренської сільської ради, Герцаївського району,  Чернівецької області

60521, с. Маморниця Вама,  вул.Головна 1, тел. 3 – 73 – 34.

НАКАЗ

24.11.2017                                                                                            № 172 

Про заборону обігу готівкових

коштів у Маморницькому Вама НВК

Керуючись статтею 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про засади запобіганню та протидії корупції», «Про благодійництво та благодійні кошти», Порядку отримання благодійних (добровільних) внесків і пожертв від юридичних та фізичних осіб бюджетними установами і закладами освіти, охорони здоров’я, культури, науки, спорту та фізичного виховання для потреб їх фінансування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 04.08.2000 №1222, наказу Департаменту освіти  від 20.11.2017  № 529

«Про заборону обігу готівкових коштів у закладах освіти Чернівецької області»  та з метою попередження надходження звернень громадян щодо збирання коштів в окремих закладах освіти на потреби класу або закладу

НАКАЗУЮ:

  1. Всім учасникам навчально-виховного процесу НВК:

1.1.  Неухильно виконувати вимоги чинного законодавства щодо отримання, використання та обліку благодійних (добровільних) внесків від юридичних та фізичних осіб.

1.2. Здійснювати отримання  благодійних внесків виключно на  добровільних засадах та у безготівковій формі. Кошти перерахувати на рахунок «Суми за дорученням» з обов’язковим оформленням відповідної документації згідно з вимогами чинного законодавства України.

  1. Заступнику директора з НВР – Гажук Ю.В., педагогу-організатору – Дубіц Г.М., класним керівникам 1-9 кл.:

2.1. Провести відповідну роз’яснювальну роботу серед громадськості щодо заборони примусового стягнення коштів з батьків у вигляді благодійних внесків.

2.2. Забезпечити постійне інформування громадськості про надходження та використання благодійних внесків шляхом розміщення відповідних матеріалів на сайті Маморницького Вама НВК   http://radgospivskiynvk.oxnull.net/wp-admin/

.

2.3. Щорічно проводити звітування про використання бюджетних та благодійних коштів перед педагогічним колективом, батьківською радою та  громадськістю.

  1. Завгоспу НВК – Минзаату М.М.:

3.1. Покращити роботу інвентаризаційної комісії НВК щодо своєчасного виявлення та оприбуткування товарів, робіт і послуг, наданих освітньому закладу  як благодійна допомога.

  1. Заступнику директора з НВР – Гажук Ю.В.

4.1.  Ознайомити з наказом всіх працівників НВК під особистий підпис. Наказ розмістити на сайті закладу.

4.2 Заборонити вчителям-предметникам здійснювати будь-які  фінансові операції у закладах освіти та надавати платні освітні послуги, крім тих, які передбачені постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 р. № 796 «Про затвердження переліку платних послуг, які можуть надаватися навчальними закладами, іншими установами та закладами системи освіти, що належать до державної і комунальної форми власності».

  1. У випадках порушення цього наказу винних осіб притягувати до дисциплінарної відповідальності та відповідальності, передбаченої Законом України «Про запобігання корупції».
  2. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

Директор НВК                                        Д.О.Оліник

З наказом ознайомлені:

 

Александру В. Х.

 

Мельник О.І.

 

Танасой М. І.

Лупашку Х.Х. Олійник С.М. Тодерян О.Д.
Гажук Ю.В. Оліник В.Г. Фурдіяк  М.Ф.
Реколца І.М. Оліник Ф.К. Чоропіта Р.І.
Оліник К.Д. Коняк О.О. Чоропіта М.І.
Ілку В.І. Солотка Л.Д. Мельник М.Д.
Іонуц Д.М. Солотка М.І. Ястремська А.І.
Коваль М.Г. Танасой І.І. Гемблук М.В.
Реколца І.М. Марандюк Х.І.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *