АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ у 2016-2017 н.р.

В Маморницькому Вама НВК
підвели підсумки
АТЕСТАЦІЇ ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ
у 2016-2017 н.р.
17 березня 2017 року у Маморницькому Вама НВК відбулося засідання атестаційної комісії школи, на якому підвели підсумки атестації педагогів, які атестуються у 2016/2017 н.р. Відбулося підсумкове засідання атестаційної комісії І рівня з питання атестації педагогічних працівників відповідно до “Типового положення про атестацію педагогічних працівників України” затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року №930 зі “Змінами до Типового положення про атестацію педагогічних працівників” від 20.12.2011 року №1473 та з метою активізації творчої професійної діяльності учителів закладу. На засіданні виступили члени комісії з аналізом роботи педагогів у міжатестаційний період. За наслідками розгляду атестаційних листів було підбито та затверджено рішення. У цьому навчальному році проатестовано 5 педагогічних працівників. 20170320_140225

На підставі  рішення атестаційної  комісії від 17.03.2017 р. були встановлені такі кваліфікаційні  категорії:
В читель математики,   Солотка М.І. – відповідає займаній посаді,   підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст вищої категорії»  та  присвоїти  педзвання  «Старший вчитель»
Бібліотекар,  Фурдіяк М.Ф.  – відповідає займаній посаді,   присвоїти  кваліфікаційну  категорію «Спеціаліст першої  категорії»
Психолог,  Ястремська А.І.  – відповідає займаній посаді,   присвоїти  кваліфікаційну  категорію «Спеціаліст другої  категорії»
Вихователь,   Атодіресе Т.В.  – відповідає займаній посаді,   підтвердити кваліфікаційну категорію «Спеціаліст»
Вчитель географії,  Танасой М.І.  – відповідає займаній посаді,   присвоїти  кваліфікаційну  категорію «Спеціаліст другої  категорії»20170320_140140
Матеріали вчителів і вихователів школи, які заслуговують на підтвердження чи присвоєння вищої категорії, будуть передані на розгляд атестаційної комісії ІІ рівня при управлінні освіти Герцаївської РДА. Голова атестаційної комісії, директор школи Оліник  Д.О. привітав педагогів з підвищенням кваліфікаційної категорії та побажала не зупинятись на досягнутому. Вчителі, що атестувались, брали безпосередню участь в організації та проведенні предметних тижнів, декад, під час яких проводились відкриті уроки, вікторини, інтелектуальні ігри та конкурси з навчальних предметів. Досвід педагогічної діяльності вчителів, що атестувались, вивчено, узагальнено. Творчі звіти та розробки систем уроків з навчальних тем педпрацівників розглянуто на засіданнях методичних комісій школи.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *