Шевченківські дні в Маморницькому Вама НВК

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році відзначається 203 річниця від дня народження поета. В нашей школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.

Пам’яті Шевченка присвячуються поезії, складені учнями школи, виховні бесіди, лекторії, літературні читання, позакласні заходи, тематичні лінійки. Цей рік також не став винятком. До 203 річниці від дня народження Кобзаря було підготовлено та проведено такі заходи::відкриття шевченківських днів на лінійці, оголошення плану на тиждень, бесіди «Що ми знаємо про Шевченка?», що проводилася з учнями молодших класів, лекторій для учнів 5 класу ,«Наш Шевченко», який провели учні  9 класу, вчителі Коваль М.Г.,  Гажук Ю.В., Гемблюк М.В. ,  літературна вікторина «Знавці Шевченківського слова», у якій змагалися учні 5-9  класів, інформаційні хвилинки “Незабутній Шевченко”, книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», який підготувала бібліотекар Фурдіяк М.Ф., виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка “Ми тебе не забули, Тарасе!”, який організувала вчитель образотворчого мистецтва Оліник С.М.

Проведені позакласні заходи мали донести до глядачів нерозривний зв’язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії Т.Шевченка, елементи його біографії, інсценізація уривків з його творів, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.

Хотілося б відзначити велику зацікавленість учнів у підготовці та проведенні шевченківських днів.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *