Святкування Першого дзвоника у Маморницькому Вама НВК

Вересень. Сонця повінь. Золотиться осінній лист
Дім наш знову усмішок повен, ми – його невмирущий зміст

Ми всі – одна велика родина. Ми – брати і сестри не по крові, а по духу. А наша школа – наша мати, що нас ростить, навчає, виряджає на незвідані шляхи-дороги, а потім чекає, щоб порадіти нашим успіхам і поспівчувати, коли трапляються невдачі. Ось і сьогодні ліцей світиться щастям, бо на його поріг вернулися діти.
Закінчилося ще одне, сповнене веселощів  і радості, літо. Якби не впертий календар, то ми б і не повірили в це, адже зелень на деревах ще така свіжа, а небо таке пронизливо синє і високе. І лише замріяні вечори, напоєні сяйвом осінніх зірок, підтверджують правоту календаря. А отже, настав час вирушати в нову,  захоплюючу мандрівку дивовижною країною знань.
Спливе зовсім небагато часу і наші схвильовані малюки стануть справжніми школярами. Але це буде згодом. А зараз – вони збентежені. Усміхніться, адже поруч із вами ваші батьки та добрі другі мами, ваші перші наставники Іонуц Д.М. та Чоропіта Р.І., які будуть від сьогодні   розкривати таємничий, цікавий  шкільний світ.
Привітати школярів з початком навчального року прийшли гості:

голова ГерцаївськогоДРА   – Ястремський В.М.

голова профспілки працівників освіти Чоропіта М.І.
– голова Цуренської сільської ради Ястремська Л.В

.   В народі кажуть, що гарна прикмета для тих, хто вирушає в дорогу,  – пройти під веселкою. Веселка,  райдуга, дуга раю  – це і надія, і дороговказ, це арка, яка веде до щастя. Той, хто пройде під веселковою аркою, той прямує назустріч щастю. Але в реальному житті нікому ще не вдавалося це зробити.Та сьогодні у нас день чудес. І ми даруємо першакам та одинадцятикласникам дивовижну можливість – увійти у рідний ліцей через веселкові ворота, ворота щастя! Хай вам щастить!

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *