Тиждень математики

У вивченні будь-якого шкільного предмета важливу роль відіграють нетрадиційні форми роботи. Саме в позаурочний час можна знайти найрізноманітніші форми для за­цікавлення предметом.

Впродовж тижня математики  вчитель Солотка Марія Іллівна  зацікавила учнів математикою як наукою, а також надала учням можливості підвищити  свій інтелектуальний рівень.

Далеко не все в навчальному матеріалі може бути для учнів цікавим. І тоді в дію вступає чинник пізнавального інтересу – сам процес діяльності. Щоб спонукати учня до навчання, треба розвивати в ньому потребу займатися пізнавальною діяльністю, а це означає що в самому процесі навчання він повинен знаходити привабливі риси, щоб сама робота по здобуттю знань містила позитивні заряди зацікавленості.

Впродовж тижня пройшло чимало цікавих та змістовних заходів. Серед них – КВК між учнями 6-го класу на тему: «Математика – цариця знань».

Тиждень математики проводився для дітей. Підготовка починалася задовго до проведення тижня. Кожний клас отримав завдання: скласти кросворди, випустити газету на певну тему, оформити кабінет. IMG_20170208_135807IMG_20170208_135851IMG_20170208_141837

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *