Category Archives: Педагогам

МО вчителів початкових класів

16 лютого 2017 року згідно плану роботи початкової школи Маморницького Вама НВК  було проведено чергове засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів. В ході проведення МО були проведені такі заходи:

  1. Виступ та обговорення з теми: «Обмін досвіду по впровадженню інтерактивних методів навчання у початкових класів»- вчителі початкових класів
  2. Відкритий урок з математики у 2-му класі на тему «Rezolvarea problemelor cu două operaţii.Consolidare» провела вчитель  початкових класів  Солотка Лілія Драгушівна.
  3. Позакласний захід «Limba maternă – floare eternă»,  використовуючи різні засоби, форми і методи навчання, виховувати в учнів любов до рідної мови, повагу  до культури і традицій свого народу, провели 1-4 кл.  вчителі Оліник Ф.К., Коняк О.О.,  Чоропіта Р.І., Тодерян О.Д.,  Солотка Л.Д. та  Сопрович Л.Г.
  4. Круглий стіл: Презентація методів, прийомів, форм роботи з учнями по формуванню читацької культури

Засідання МО пройшло цікаво і змістовно для всіх її учасників. Багато корисного  і цікавого матеріалу було використано вчителем початкових класів Солотка Л.Д. в ході проведення уроку математики, в ході  презентації  цікавої подорожі, діти швидко та цікаво вирішили питання. Вчитель досягла мети уроку: формування вміння учнів ділити багатоцифрові числа на одноцифрові.

Лоїк І.В. – Софроня С. В.

O lecţie de dragoste pentru sat,

neam – o lecţie de patriotism…

Лоїк І.В. – Софроня С. В.

Презент до уроку до української літератури “Федько Халамидник” Володимира Винниченка

Презентація: Володимир Винниченко Презент до уроку

Володимир Рутківський «Джури козака Швайки». Твір про волелюбних,сміливих героїв,які вміють вистояти у складних ситуаціях. Історична основа твору.

Тема:Володимир Рутківський «Джури козака Швайки». Твір про волелюбних,сміливих героїв,які вміють вистояти у складних ситуаціях. Історична основа твору.

Мета:ознайомити учнів із першою книгою трилогії сучасного українського письменника В. Рутківського; поглибити знання учнів про минуле нашого народу; розвивати навички аналізу художнього твору, творчу уяву, пам’ять, культуру зв’язного мовлення; прищеплювати любов до книги,виховувати повагу до славного минулого України.

Відкритий урок географія 6 клас на тему: Вулкани

Відкритий урок географія 6 клас на тему: Вулкани