Category Archives: Позакласна робота

День пам’яті жертв голодомору

З 21.11 по 25.11 в  нашій школі  відбулись тематичні заходи дня Голодомору 1931 – 1933 років в Україні:

Виховні години  «Минуле стукає в наші серця»,  «Наш вічний біль» ” Голгофа голодної смерті” 

День гідності та свободи

Україна – єдина країна,
Єдина для нас і для всіх,
Ми не Захід і Схід – ми родина,
Ми не Північ і Південь – ми рід.
Цими словами розпочалась патріотична хвилинка присвячена Дню гідності та свободи, організована учнями НВК .Супровідними під час заходу були слова “ГІДНІСТЬ” та “СВОБОДА”.
Ще, напередодні свята активісти учнівського самоврядування під керівництвом педагог-організатора, класних керівників та за підтримки батьків організували галерею малюнків та різних виробів на тему “З гідністю до перемоги!” . Учні 5-го класу мали змогу разом зі шкільним бібліотекарем підготували усний-журнал з епіграфом “Герої не вмирають!”.
Ми впевнені, що якщо в кожному серці пануватиме патріотичний дух, то Україна лишиться незламною та окрилить її мир.

9 листопада День української писемності та мови

                9 листопада в Маморницькому Вама НВК відзначали свято Дня української мови та писемності . Учні та бажаючі вчителі написали радіодиктант. Також був проведений захід під керівництвом вчителів української мови та літератури Гажук Ю.В., Коваль М.Г. та Гемблюк М.В. Учні 1-9 класів підготувалися до цього свята, проявили творчу ініціативу, а ті, які мали найкращі результати, були нагороджені грамотами.

“Золота осінь”

“Золота осінь” в Маморницькому Вама НВК

23 вересня в Маморницькому Вама НВК відбулося традиційне свято
“Золота осінь”.
З самого ранку у школі панував оксамитовий запах красуні осені, адже саме цього дня учні 1-9-х класів активно демонстрували всі багатства, які дарує нам о цій порі наша щедра українська земля.
Школярі проявили свою майстерність, креативність і талант у таких напрямках: композиція із живих квітів, ікебана та натюрморт. Перевага надавалась композиціям патріотичної тематики.

Хто володіє інформацією той володіє світом.

День Матері

День матері — це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково — від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.

Методичне об єднання в початкових класах

«Розквітай, писанко!»

Шкільний етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» в

В нашій школі було проведено перший (шкільний) етап фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!» з 13.03. до 24.03. 2017 року під керівництвом класних керівників. Діти з великим захопленням прийняли участь у шкільному етапі фестивалю-конкурсу «Розквітай, писанко!», цей конкурс сприяє вихованню національно-патріотичних почуттів, гордості за свою країну, рідний край; надає учням можливість виявити свою індивідуальність, а також працювати в команді при створенні колективних композицій.

Шевченківські дні в Маморницькому Вама НВК

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році відзначається 203 річниця від дня народження поета. В нашей школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.

Пам’яті Шевченка присвячуються поезії, складені учнями школи, виховні бесіди, лекторії, літературні читання, позакласні заходи, тематичні лінійки. Цей рік також не став винятком. До 203 річниці від дня народження Кобзаря було підготовлено та проведено такі заходи::відкриття шевченківських днів на лінійці, оголошення плану на тиждень, бесіди «Що ми знаємо про Шевченка?», що проводилася з учнями молодших класів, лекторій для учнів 5 класу ,«Наш Шевченко», який провели учні  9 класу, вчителі Коваль М.Г.,  Гажук Ю.В., Гемблюк М.В. ,  літературна вікторина «Знавці Шевченківського слова», у якій змагалися учні 5-9  класів, інформаційні хвилинки “Незабутній Шевченко”, книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», який підготувала бібліотекар Фурдіяк М.Ф., виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка “Ми тебе не забули, Тарасе!”, який організувала вчитель образотворчого мистецтва Оліник С.М.

Проведені позакласні заходи мали донести до глядачів нерозривний зв’язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії Т.Шевченка, елементи його біографії, інсценізація уривків з його творів, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.

Хотілося б відзначити велику зацікавленість учнів у підготовці та проведенні шевченківських днів.

1 березня

“Mărțișorul copiilor”

1 Martie – ziua „Mărţişorului”

      O sărbătoarea tradiţională pe meleagurile noastre, care se constituie o contribuţie specific românească.Mărţişorul este un simbol al renaşterii naturii.

     La noi în şcoală s-a petrecut concursul „Cel mai frumos mărţişor.”La acest concurs au participat elevii din clasele 5-9.Aceşti  elevi s-au stăruit să facă mărţişoare frumoase,  minunate. Ei au prezentat diferite tipuri de mărţişoare: din foi colorate,din aţă,din biser.Şcoala a fost înfrumuseţată cu semne că a sosit primăvara.Toţi au avut posibilitatea să admire aceste mărţişoare nemaipomenite.

      Se consideră  că aceste mărţişoare sunt aducătoare de fericire şi noroc.