Category Archives: Шкільна газета

Пам’яті Героїв Крут

Крути крізь призму сторіччя боротьби за Україну”

Сьогодні, 29 січня 2018 року, у  Маморницькому cialis Вама НВК учні та педагоги згадували молодих українців, які загинули під Києвом на станції Крути.

У 8 класі відбувсья відкритий урок “Крути крізь призму сторіччя борні за Україну” та поринули в історичні події 1918 р.  У школі  була організована виставка книжок, а також упродовж дня всі охочі мали можливість переглянути історичні кадри про бій під Крутами, презентації, а також залишити свої враження про цю історичну подію.

Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять загиблих юнаків.

Пишаємося тим, що живемо в незалежній країні, й залишаємося справжніми патріотами!!!

image-0-02-01-b05bde1c144b2d0489c46ef97bee0b90bdedd8ff20e641c593d459daea1da3fb-V image-0-02-01-40b7b43567b72f79dab367d657ee6166cf24a14059b06e9365d7849f9af16eb5-V

 

День Соборності України

З метою поглибити знання учнів про історію виникнення свята Соборності України, ознайомити з цікавими фактами про Україну, її визначних діячів; виховувати патріотичні почуття та повагу до державної атрибутики в школі було проведено ряд заходів до Дня Соборності України, а саме: загальношкільну лінійку, тематичні виховні години, відеолекторій, виставка літератури в шкільній бібліотеці, загальношкільній виховний захід для учнів 7 – 9 класів «Тобі, Україно, мій дружній народе».

Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно – Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

Учасники заходу, узявшись за руки, утворили «умовний живий ланцюг», який утворили сотні тисяч українців 22 січня 1990 року на згадку про проголошення Акту Соборності.

Згадавши сторінки історії, не залишили поза увагою історичний факт, який відбувся 22 січня 1978 року на знак протесту проти російської окупації біля могили Тараса Шевченка в Каневі. Трас Шевченко був одним із визначних діячів, який прагнув щоб Україна стала незалежною і єдиною, щоб українці були вільними. image-0-02-04-d922bebcec91f91cf81c29d3aa4e20a17e4c704ae8e354922fa33733887db2b1-V

Чисті Роси

19 грудня  2017 році у Маморницькому Вама НВК
відбувся  І етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу  дитячої та
юнацької творчості”Чисті роси”

20171219_115117

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Маморницькому НВК

 

Силами учнів, що входять до складу шкільного самоврядування, 1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Маморницькому  НВК були проведена низка заходів на тему «ВІЛ та СНІД».

День пам’яті жертв голодомору

З 21.11 по 25.11 в  нашій школі  відбулись тематичні заходи дня Голодомору 1931 – 1933 років в Україні:

Виховні години  «Минуле стукає в наші серця»,  «Наш вічний біль» ” Голгофа голодної смерті” 

День гідності та свободи

Україна – єдина країна,
Єдина для нас і для всіх,
Ми не Захід і Схід – ми родина,
Ми не Північ і Південь – ми рід.
Цими словами розпочалась патріотична хвилинка присвячена Дню гідності та свободи, організована учнями НВК .Супровідними під час заходу були слова “ГІДНІСТЬ” та “СВОБОДА”.
Ще, напередодні свята активісти учнівського самоврядування під керівництвом педагог-організатора, класних керівників та за підтримки батьків організували галерею малюнків та різних виробів на тему “З гідністю до перемоги!” . Учні 5-го класу мали змогу разом зі шкільним бібліотекарем підготували усний-журнал з епіграфом “Герої не вмирають!”.
Ми впевнені, що якщо в кожному серці пануватиме патріотичний дух, то Україна лишиться незламною та окрилить її мир.

9 листопада День української писемності та мови

                9 листопада в Маморницькому Вама НВК відзначали свято Дня української мови та писемності . Учні та бажаючі вчителі написали радіодиктант. Також був проведений захід під керівництвом вчителів української мови та літератури Гажук Ю.В., Коваль М.Г. та Гемблюк М.В. Учні 1-9 класів підготувалися до цього свята, проявили творчу ініціативу, а ті, які мали найкращі результати, були нагороджені грамотами.

“Золота осінь”

“Золота осінь” в Маморницькому Вама НВК

23 вересня в Маморницькому Вама НВК відбулося традиційне свято
“Золота осінь”.
З самого ранку у школі панував оксамитовий запах красуні осені, адже саме цього дня учні 1-9-х класів активно демонстрували всі багатства, які дарує нам о цій порі наша щедра українська земля.
Школярі проявили свою майстерність, креативність і талант у таких напрямках: композиція із живих квітів, ікебана та натюрморт. Перевага надавалась композиціям патріотичної тематики.

Хто володіє інформацією той володіє світом.

День Матері

День матері — це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ — образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що.
Щастя й краса материнства в усі століття оспівувалися кращими художниками і поетами. І невипадково — від того, наскільки шанована в державі жінка, яка виховує дітей, можна визначити ступінь культури й благополуччя суспільства. Щасливі діти ростуть в дружній родині й під опікою щасливої матері.
В цей день ми від усієї душі вітаємо дорогих мам з їх святом. Хай світлом і добром відгукуються в душах дітей ваші нескінченні турботи, терпіння, любов і відданість.