Category Archives: Учням

1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Маморницькому НВК

 

Силами учнів, що входять до складу шкільного самоврядування, 1 грудня в рамках Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом в Маморницькому  НВК були проведена низка заходів на тему «ВІЛ та СНІД».

День гідності та свободи

Україна – єдина країна,
Єдина для нас і для всіх,
Ми не Захід і Схід – ми родина,
Ми не Північ і Південь – ми рід.
Цими словами розпочалась патріотична хвилинка присвячена Дню гідності та свободи, організована учнями НВК .Супровідними під час заходу були слова “ГІДНІСТЬ” та “СВОБОДА”.
Ще, напередодні свята активісти учнівського самоврядування під керівництвом педагог-організатора, класних керівників та за підтримки батьків організували галерею малюнків та різних виробів на тему “З гідністю до перемоги!” . Учні 5-го класу мали змогу разом зі шкільним бібліотекарем підготували усний-журнал з епіграфом “Герої не вмирають!”.
Ми впевнені, що якщо в кожному серці пануватиме патріотичний дух, то Україна лишиться незламною та окрилить її мир.

“Золота осінь”

“Золота осінь” в Маморницькому Вама НВК

23 вересня в Маморницькому Вама НВК відбулося традиційне свято
“Золота осінь”.
З самого ранку у школі панував оксамитовий запах красуні осені, адже саме цього дня учні 1-9-х класів активно демонстрували всі багатства, які дарує нам о цій порі наша щедра українська земля.
Школярі проявили свою майстерність, креативність і талант у таких напрямках: композиція із живих квітів, ікебана та натюрморт. Перевага надавалась композиціям патріотичної тематики.

«День Здоров’я»

“Здоров’я це ще не все – але все інше без нього, ніщо” – так говорить народна мудрість.
Щорічно, 7 квітня, відзначається Всесвітній день здоров’я – один із Міжнародних днів ООН. Мета дня – привернути увагу громадськості до питань охорони здоров’я, залучення підростаючого покоління до здорового способу життя. В цей день учні Маморницького Вама НВК взяли участь у загальношкільному проекті «День здоров’я». Захід розпочався загальношкільною лінійкою, після чого було проведено загальношкільну гімнастику.
Бібліотекарем було організовано виставку книжок та періодичних видань «Здоровий спосіб життя».
Вчителями початкових класів проведено «Веселі старти» та конкурс малюнків.
Вчителем основ здоров’я проведено годину спілкування «7 квітня – Всесвітній день здоров’я».
Учні старших класів брали активну участь у веселих естафетах, різноманітних іграх та змаганнях, які проводив вчитель фізкультури.
День був насичений, цікавий та змістовний, а учні з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.

Шевченківські дні в Маморницькому Вама НВК

Кожної весни на початку березня в нашій країні вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка. В цьому році відзначається 203 річниця від дня народження поета. В нашей школі уже стало традицією відзначати шевченківські дні.

Пам’яті Шевченка присвячуються поезії, складені учнями школи, виховні бесіди, лекторії, літературні читання, позакласні заходи, тематичні лінійки. Цей рік також не став винятком. До 203 річниці від дня народження Кобзаря було підготовлено та проведено такі заходи::відкриття шевченківських днів на лінійці, оголошення плану на тиждень, бесіди «Що ми знаємо про Шевченка?», що проводилася з учнями молодших класів, лекторій для учнів 5 класу ,«Наш Шевченко», який провели учні  9 класу, вчителі Коваль М.Г.,  Гажук Ю.В., Гемблюк М.В. ,  літературна вікторина «Знавці Шевченківського слова», у якій змагалися учні 5-9  класів, інформаційні хвилинки “Незабутній Шевченко”, книжковий вернісаж «Шевченко не поет, а голос душі українського народу», який підготувала бібліотекар Фурдіяк М.Ф., виставка ілюстрацій до творів Тараса Шевченка “Ми тебе не забули, Тарасе!”, який організувала вчитель образотворчого мистецтва Оліник С.М.

Проведені позакласні заходи мали донести до глядачів нерозривний зв’язок Т.Шевченка та нашої країни, яку так віддано любив Великий Кобзар. Пролунали незабутні рядки поезії Т.Шевченка, елементи його біографії, інсценізація уривків з його творів, а також вірші інших поетів, присвячені Кобзарю.

Хотілося б відзначити велику зацікавленість учнів у підготовці та проведенні шевченківських днів.

1 березня

“Mărțișorul copiilor”

1 Martie – ziua „Mărţişorului”

      O sărbătoarea tradiţională pe meleagurile noastre, care se constituie o contribuţie specific românească.Mărţişorul este un simbol al renaşterii naturii.

     La noi în şcoală s-a petrecut concursul „Cel mai frumos mărţişor.”La acest concurs au participat elevii din clasele 5-9.Aceşti  elevi s-au stăruit să facă mărţişoare frumoase,  minunate. Ei au prezentat diferite tipuri de mărţişoare: din foi colorate,din aţă,din biser.Şcoala a fost înfrumuseţată cu semne că a sosit primăvara.Toţi au avut posibilitatea să admire aceste mărţişoare nemaipomenite.

      Se consideră  că aceste mărţişoare sunt aducătoare de fericire şi noroc.

Чисті роси 2017

Сьогодні, 28 лютого, напередодні весни та свята «Мерцішор» у нашому навчальному закладі проходить шкільний етап районного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», який проводиться з метою виявлення талановитих і обдарованих дітей та молоді у різних видах мистецтва, а також з метою сприяння подальшому розвитку їх обдарувань, залучення юних артистів до активної участі у мистецькому житті країни і формування творчої еліти України.
У цьому навчальному році ми хочемо представити театральну постановку поеми Тараса Григоровича Шевченка «Наймичка» (номінація “Театральне мистецтво”) та читців творів.
Членам журі та усім присутнім бажаємо прекрасного настрою. Ми хочемо подарувати вам шквал позитивних емоцій, та з нетерпінням чекаємо підведення підсумків та результатів районного конкурсу.

ДИКТАНТ ЄДНОСТІ ПИСАЛИ УЧНІ МАМОРНИЦЬКОГО ВАМА 21 ЛЮТОГО 2017 РОКУ
ЗА ІНІЦІАТИВИ ФІЛІЇ ІНСТИТУТУ МОДЕРНІЗАЦІЇ ЗМІСТУ ОСВІТИ ТА ПІДТРИМКИ МОН УКРАЇНИ 21-ГО ЛЮТОГО 2017 РОКУ БУЛО ОРГАНІЗОВАНО ПРОВЕДЕННЯ “ДИКТАНТУ ЄДНОСТІ” УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ ТА МОВОЮ НАЦІОНАЛЬНИХ МЕНШИН З НАГОДИ СВЯТКУВАННЯ МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ, ЯКИЙ ВІДЗНАЧАЮТЬ ЩОРОКУ 21-ГО ЛЮТОГО, ПОЧИНАЮЧИ З 2000 РОКУ.
ВЧИТЕЛЬ РУМУНСЬКОЇ МОВИ АЛЕКСАНДРУ ВАЛЕНТИНА ХАРЛАМПІВНА ПРОВЕЛА ЗАПРОПОНОВАНИЙ ДИКТАН “UCRAINA – PĂMÂNTUL NOSTRU, PATRIA NOASTRĂ” ДЛЯ УЧНІВ 9 КЛАС, ЦИМ САМИМ І СТВОРИЛИ ВІДЧУТТЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЄДНОСТІ СЕРЕД УЧНІВ.
Також відбувся святковий концерт, присвячений Дню мови. Фурдіяк Марія Флориківна, бібліотекар НВК, разом з учнями підготували чудову програму, яка об’єднувала в одне ціле багато найвідоміших пісень та віршів про рідну мову. У святково прибраній залі зібрались учні і вчителі , а також гості. З гарним привітанням до присутніх звернувся директор НВК Оліник Д.О.
ГОЛОВНИМ НАПРЯМОМ ВІДЗНАЧЕННЯ СВЯТА Є ЗБЕРЕЖЕННЯ І РОЗВИТКУ ЛІНГВІСТИЧНОГО РОЗМАЇТТЯ, А ТАКОЖ ЗМІЦНЕННЯ РОЛІ РІДНОЇ МОВИ ЯК ВАЖЛИВОГО ЧИННИКА КУЛЬТУРНОЇ САМОБУТНОСТІ

Герої небесної сотні

День Святого Валентина – свято кохання

День Святого Валентина – свято кохання!!! Кохання — велике і прекрасне почуття. Про нього написано безліч книг. Але все одно воно залишається для кожного невідомим, незвіданим, кожен відкриває його для себе по-своєму, Кохання окрилює людину, робить її романтичною, чутливою, доброю. Особливо коли це взаємне почуття. Ось і в стінах Маморницького Вама НВК учні святкували день святого Валентина. Членами учнівського самоврядування було встановлено скриньку для валентинок і відбулася конкурсна програма для учнів старших класів, журі підбивши підсумки виявили переможців та нагородили сувенірами.